|
De afgelopen dagen was het echt winters in de Alpen. Op veel toppen en later ook daaronder, steeg de sneeuwhoogte gestaag. Het winterweer zorgde natuurlijk voor de nodige overlast, maar zeker ook voor blije gezichten bij de wintersportliefhebbers. Wij zochten voor u de mooiste webcambeelden op en geven een kort overzicht met hierin enkele actuele sneeuwhoogtes.
Overlast De eerste sneeuw in de Alpen leverde natuurlijk direct ook weer problemen op in het verkeer, wat u in dit artikel kunt lezen. Ook werden er een aantal belangrijke bergpassen afgesloten, zoals de Silvretta - Hochalpenstrasse.
Sneeuwhoogtes Hieronder volgen een aantal sneeuwhoogtes van de afgelopen dagen:
- Leutasch meldt 13 cm op 1131 m hoogte - Gerlos 32 cm op 1415 m hoogte - Fulpmes 38 cm op 1645 m hoogte - Finkenberg 43 cm op 1795 m hoogte - Ischgl 49 cm op 2030 m hoogte - Kappl 59 cm op 2380 m hoogte Het meetstation Galzig bij St. Anton am Arlberg (Staulage) meldt 92 cm verse sneeuw vanaf gisteren, een echte topper!!
Mooi plaatjes (webcambeelden)
 Bergstation bij Lofer
 Ook de eerste sneeuw van het seizoen 2009 - 2010 in het sneeuwrijkste dorp ter wereld Damüls.
 Winter in Gerlos
 Uitzicht op Katschberg vanaf de Bearenwiese (1850 m)
 Kals wordt ook wit
Later meer Later meer informatie over de vooruitzichten. Blijft het wit?
|